Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan , Stawiz Plus İle Müşterilerine Yepyeni Bir Teknoloji Sunuyor!

Güncelleme :21.09.2017

Mepsan, Stawiz plus’ı  eylül ayında 2 gün boyunca  bütün Mepsan yetkili servis teknik uzmanlarına  anlattı
 

Mepsan, yenilenen otomasyon teknolojisi Stawiz plus’ı  eylül ayı içinde gerçekleştirdiği 2 gün süren eğitimle tüm Mepsan yetkili servis teknik uzmanlarına  anlattı.
55 teknik uzmanın katıldığı eğitimde, Mepsan Satış Sonrası Hizmetler Destek ekibi tarafından , katılımcılara USC Plus ve Stawiz Plus teknolojisi , müşterilere sağlayacağı iş ve kullanım faydaları, Seç ve diğer işlemler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.
Yeni Stawiz plus hakkında bilgi veren Mepsan Tekonoloji ve Otomasyon Müdürü Oytun Tozar “Stawiz Plus  kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilir arayüzü ile firmalara ve yetkili kullanıcılarına bir çok avantaj sağlıyor. Yazılım ekibimiz Stawiz plus’ı geliştirirken  gerek başka gerek Mepsan marka olsun tüm otomasyon yazılımlarında yaşanan sahadan alınan  geri dönüşleri değerlendirerek  ihtiyaçların ötesinde  bir teknolojiye imza attı.
Özellikle filtreleme alanında Uygulama genelinde çektiği her sorgu için filtreler yaratıp bunları kaydedebilmesine olanak sağlayıp tekrar ihtiyaç duyduğunda yeniden düzenlemesine gerek kalmadan kullanmasını sağlaması efektif zaman yönetimi konusunda da kullanıcılara pozitif fayda sunmakta. Stawiz Plus’ın Avantajlarını detaylandırmak istersek  her sayfada ve her parçada bulunan uygulama içi dokümantasyonu sayesinde kullanım hakkında gerekli tüm bilgiyi ayrı bir dokümantasyona ihtiyaç duymadan sunabilir. Grafik raporlar listelere göre daha görsel bir sunum sağlar.
Stawiz plus’ta müşteri bir distribütör gibi düşünülüp müşteri altında birden fazla filo, filo altında araç grupları, araç grupları altında araçlar tanımlanabilir. Bu yapı  bir müşteriye yapılan indirimin alt seviyelere dağıtılmasını mümkün kılar. Ayrıca müşteriler başka bir müşteri getirdikleri için o müşterinin komisyonundan pay alacak şekilde tanımlanabilir.
Stawiz plus’ta ödeme şekli (ön ödeme/sonradan ödeme/sadakat) müşteri bazında değil araç üzerindeki tag bazında tanımlanır. Bu durum bir müşterinin farklı ödeme şekilleriyle çalışabilmesini, hatta müşterinin bir aracına bile farklı ödeme şekillerinde birden fazla tag takılmasına imkan sağlar.”diye belirtti.

Eğitimde konuşmacı olan  Satış Sonrası Hizmetler Birimi Teknik Uzmanlarından Yalçın Genç  ise “ Stawiz Plus’ta kodlama altyapısında katmanlı yapı kullanılması performans ve güvenlik olarak avantaj sağlar. Saldırılara karşı güncel tehditler incelenerek gerekli tedbirler alınır ve saldırı sırasında bir katman aşılsa bile diğer katmandaki tedbirler daha derine nüfuz edilmesini engeller. Stawiz plus günlük çalışma ve raporlama işlemlerini iki farklı veri tabanı sunucusundan almaya olanak sağlar.Bu yapının avantajı yoğun işlem gerektiren raporlar çekildiğinde dahi  normal kullanımın performansının etkilenmesinin engellenmesidir. Yani en yüklü raporlar çekilirken bile uygulama normal işlemine hiçbir yavaşlama olmadan devam eder.
Stawiz Plus esnek altyapısı sayesinde ileride çıkabilecek ihtiyaçların karşılanması için yeni yazılım geliştirmelerine açık bir platform olarak  hazırlandı.”şeklinde ekledi.
Geleceğin istasyon teknolojilerini geliştirmek için uzman Arge mühendisleri ve teknik ekipleriyle  çalışan Mepsan , Stawiz plus ile  enerji sektöründe güçlü bir adım daha attı.”

Bu haber 3738 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.