Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Petrol Ofisi, yeni istasyon yatırımlarıyla büyüyor

Güncelleme :30.09.2017

   Petrol Ofisi, Türkiye genelindeki istasyon ağını büyütmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Sarar Holding bünyesinde açılan Otosar Petrol ile Eskişehirliler Petrol Ofisi’nin hizmetlerinden daha kolay yararlanma imkanına sahip oldu.  

 

Petrol Ofisi, yeni istasyonunu Eskişehir'de açtı. Sarar Şirketler Grubu bünyesinde hizmete giren istasyonunun açılışına, Sarar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi Perakende Satış Direktörü Sezgin Gürsu katıldı. Sezgin Gürsu, Petrol Ofisi'nin ülke genelindeki ve Eskişehir'deki yatırımlarına devam edeceğine dikkat çekti. 

Petrol Ofisi, 1700'ü aşkın istasyonu ile en yaygın istasyon ağına sahip olma unvanını yeni yatırımları ile sürdürüyor. Petrol Ofisi, Eskişehir Merkez'de yer alan  istasyonunu Sarar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi Perakende Satış Direktörü Sezgin Gürsu'nun katılımı ile düzenlenen tören ile açtı. Düzenlenen törende açılış konuşmasını yapan Petrol Ofisi Perakende Satış Direktörü Sezgin Gürsu, Eskişehir'in köklü ailelerinden biri olan ve şehrin kalkınması için sürekli yatırımlar yapmaya devam eden Sarar Ailesi ile uzun yıllardır süren işbirlikleri kapsamında yeni bir istasyonu daha hizmete açtıklarını söyledi. Gürsu sözlerine şöyle devam etti:

"Sarar Ailesi ile birlikte çıktığımız bu yolculukta ortak hedefimiz, Petrol Ofisi'nin temelini oluşturan müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmetlerimizi Eskişehirlilere sunmaktır. Sarar Ailesi ile birlikte karşılıklı değer yaratmak ve iş birliğimizi sürdürülebilir kılmak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Önümüzdeki dönemde de Eskişehir'deki istasyon ağımızı genişletmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz."

ESKİŞEHİRLİLERİN HAYATI KOLAYLAŞACAK

Sarar Şirketler Grubu bünyesinde hizmete giren 3'üncü Petrol Ofisi istasyonu olan Otosar Petrol, Baksan Sanayi Sitesi girişinde hizmet verecek. Petrol Ofisi, yeni istasyonu ile Eskişehirlilerin hayatını kolaylaştıracak. Petrol Ofisi'nin, müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde geliştirdiği  'Kolaylıklar Dileriz' sloganı kapsamında uygulamaya aldığı ve sektöründe bir ilk olan 'Öde Geç Sistemi' ile sürücüler araçtan inmeden kredi kartlarıyla eşleştirdikleri Positive Card'ları ile akaryakıt alabiliyorlar. 

Bu haber 2535 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.