Haber Ekonomi

Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Kadoil bayileri Kiev gezisinde

Güncelleme :08.05.2018

Akaryakıt, LPG ve  madeni yağ dağıtımı faaliyetlerini istikrarlı bir büyüme ivmesiyle sürdüren Kadoil, madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren markası Kadoil Oil Master başarılı bayilerini Kiev’de ağırladı.
 

Kadoil, her yıl gerçekleştirdiği ve geleneksel hale getirdiği Oil Master Madeni Yağ Kampanyası’nın 2018 yılının ilk döneminde satış başarısı ve üstün performans gösteren bayilerini Dinyeper ve Dinestar nehirlerinin kıyısında kurulmuş Ukrayna’nın başkenti ve en büyük kenti Kiev’e götürdü.Kadoil Oil Master Madeni Yağ Kampanyası’nda sergiledikleri üstün performans nedeniyle 25 istasyon bayisini 26-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Kiev turu ile ödüllendiren Kadoil, bayilerine enerji depolayabilecekleri bir tatil imkanı sundu. 

Kadoil bayileri Kiev’i birçok yönüyle keşfetti

Kadoil bayileri, Kiev’in tarihi müzeleri, kiliseleri, doğal güzellikleri ve önde gelen turistik merkezlerini keşfetti. Gezi boyunca Kadoil Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel ve Kadoil bölge müdürleri bayilere eşlik etti.


Kiev şehir turu ile başlayan gezinin ilk günü Kadoil bayileri, Altın Kubbeli Aya Sofya Katedrali, 18.yy Aziz Andrew Kilisesi, Podol köşesinin eski binaları, 1941 yılındaki Nazi soykırımında ölen 100 bin kişinin anısına yaptırılan Yar Bebek anıtını gezdiler. Ertesi gün Kiev’in popüler alışveriş merkezlerini gezen bayiler alışveriş yapma imkânı buldu. Kiev sokaklarında Ukrayna kültürünü tanıtan çeşitli aktivelere katılma fırsatı yakalayan Kadoil bayileri, daha sonra, 2. Dünya Savaşı Müzesi’ni ziyaret ederek müzede savaş dönemini anlatmak için sergilenen eserleri yakından inceledi.

Kiev seyahati boyunca  birbirlerini yakından tanıma imkânı yakalayan bayiler, Kadoil yetkilileri ile iletişimlerini güçlendirerek fikir alışverişinde bulundular.  
 
‘’Kadoil Oil Master marka imajı yerel ve uluslararası pazarda güçleniyor’’

Bu tür seyahat ödüllerinin bayiler ile daha yakın ilişki kurmak için iyi bir fırsat olduğunu söyleyen
Kadoil Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel, “2018 yılında gerçekleştirdiğimiz Kadoil Oil Master Madeni Yağ ve Akaryakıt Dışı Satışlar Kampanyası’nda yüksek satış başarısı gösteren bayilerimizle çok keyifli bir seyahat gerçekleştirdik. Bayilerimiz, Kadoil Oil Master ve akaryakıt dışı ürünlerimiz hakkında doğrudan bilgilenme fırsatı bulurken, Kadoil bölge müdürleri de bayilerini daha iyi tanıma fırsatı yakaladı. Bayilerimizle sadece iş yaşamımızda değil sosyal hayatın içerisinde de aile sıcaklığını yaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu geziler bizlerin bir araya gelmesi için güzel bir vesile oluyor. Akaryakıt dışı satışlarda öncü olacak ve istasyonlarımıza ek kazanç getirecek ürünlerle fark yaratacak adımlar atmaya yönelik çalışmalarımızı çözüm ortaklarımızla işbirliğimizi daha da güçlendirerek devam edeceğiz. Madeni yağ sektöründe Kadoil Oil Master marka bilinirliğini daha da yükseltmeyi ve bu sayede madeni yağ alanında satışlarımızı arttırmayı hedefliyoruz. Bayilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz, yeni projelerimiz ile zaten güçlü olan iletişimimizi daha da kuvvetlendireceğiz. Kadoil Oil Master adı altında geniş bir yelpaze ile madeni yağ satışımız da bulunuyor. Yurt dışında Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye  ihracat yapıyoruz. Kadoil Oil Master markamızı yurtdışında da tüketicilerle buluşturarak marka bilinirliği ve farkındalığını uluslararası pazarda yer edinmesini sağlıyoruz. Düzenlediğimiz bu ve benzeri geziler, Kadoil bayileri ve saha ekibi arasındaki iletişimi daha üst seviyelere taşımada büyük katkı sağlıyor. İlerleyen dönemde bu tarz organizasyonlarla bayilerimizi ödüllendirmeye devam ediyor olacağız.” dedi.
 

Bayi Görüşleri;

İsmail Eryılmaz (Yenikent Petrol-Ankara):
‘’Kadoil ailesi ile yapmış olduğumuz Kiev gezisi mükemmel geçti, hatıralarımızda unutulmaz bir anı bıraktı. Bu tür gezi ve etkinliklerin birbirimizi tanıma ve kaynaşma açısından faydalı olacağına inanıyorum. Bu vesile ile organizasyonların devamını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’

Mehmet Coşkun (Öz Petrol-Kırklareli ): ‘’Unutulmaz güzellikte yaşanan üç günlük gezimizi düzenleyen ve bu arkadaşlık ortamının oluşmasına vesile olan Kadoil’e sonsuz teşekkürler. Dört gözle bir sonraki geziyi bekliyor olacağız.’’


Eyüphan Özyurt (Nüfer Karaca Petrol-Giresun ): ‘’Kadoil’in düzenlemiş olduğu bu keyifli organizasyondan sayesinde harikulade 3 gün geçirdik. Ayrıca bizleri aynı ortamda kaynaştırmak ve yeniliklerle ufkumuzu açmak için bu gibi organizasyonların devamlılığını diliyoruz. Kadoil’e çok teşekkür ederiz.’’

İsa Güverti ( Ereğli Petrol-Konya): ‘’Kadoil’in düzenlemiş olduğu bu gezi ile gerek şirket çalışanları, gerekse hiç tanımadığımız bayi arkadaşlarımız ile tanışma fırsatı bulduk. Bu sayede şirketimize olan güvenimiz ve inancımız tam. Dört gözle bir sonraki seyahat programını bekliyor olacağız.’’

Akaryakıt dağıtımı ve bayilik hizmeti veren Kadoil’in Türkiye genelinde 550’nin üzerinde bayisi bulunuyor. Kadoil, modern donanımlı hizmet noktalarıyla tüketicilerine kolaylaştırıcı hizmetler sunmaya devam ederken madeni yağ sektöründe de Kadoil Oil Master adı altında geniş yelpazeli ürün portföyünü tüketicilerle buluşturuyor. Kadoil önümüzdeki dönemlerde bu tip organizasyonlar ile bayilerini ödüllendirmeye devam edecek.
 

 

Bu haber 5953 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı... 02.12.2021
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 02.12.2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de Görev Değişimi... 02.12.2021
Mercedes-Benz Türk, Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor... 02.12.2021
Jeotermal enerjide 2 bin megavatlık potansiyel kapasite yatırıma dönüşmeye hazır... 02.12.2021
Sanko Enerji Grubu ‘Güneydoğu Enerji Forumu’nun Ana Sponsorluğunu Üstlenecek... 02.12.2021
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, 24 Akülü Sandalye Şarj İstasyonu İle Engelli Vatandaşların Yanında... 02.12.2021
Rüzgar Enerjisi Türkiye Elektrik Üretiminin %22,3’ünü Sağladı... 02.12.2021
AB farklı çıkarlar nedeniyle enerjide birlik olamıyor... 02.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 02.12.2021
Habur Sınır Kapısı Pandemiye Rağmen, Tır Giriş-Çıkışlarında Türkiye Rekoru Kırdı!... 02.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.