Haber Ekonomi

Haberler > Elektrik Başlıkları

Prysmian Kablo, EIF - 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yerini alıyor

Güncelleme :15.10.2018

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek olan Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı – EIF’in 11.’si 8-9 Kasım 2018’de Ankara’da düzenlenecek. Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarının katılacağı fuarda Prysmian Kablo, “Solar (PV) Kabloları” ile ziyaretçilerle bir araya gelecek.

Bu sene 11’incisi düzenlenecek olan “EIF - Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı” enerji sektörü üst düzey şirket yöneticilerini, karar alıcıları, enerji sektörü kanaat önderlerini, sivil toplum kuruluşları yöneticilerini, akademisyenleri ve düzenleyici kuruluşları bir araya getirecek.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, enerji sektörünün en büyük ve kapsamlı fuarlarından biri olan “EIF - Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na” katılım sağlayacak. Tüm dünyadan katılımcılara ev sahipliği yapacak fuarda, Prysmian Kablo da “Dikkat! Her Solar Kablo Aynı Değildir…” girişimi üzerinde duracak ve Solar (PV) Kablolarıyla ilgili dikkat çekici bilgiler paylaşacak.

Sektörü ileri seviyelere taşımaya devam ediyoruz

Fuarların sektörü daha ileriye taşımak adına çok önemli olduğunu belirten Prysmian Kablo CEO’su Erkan Aydoğdu “Prysmian Kablo olarak, önemli projelere verdiğimiz destek ile ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yine aynı çerçevede yenilenebilir enerjinin, Türkiye’de çok daha iyi bir noktaya gelmesi amacıyla, sektörü ileri seviyelere taşıyan adımlarımızı sürdürüyoruz. Dünyada ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çeşitli konuların tartışılacağı bir platform olması nedeniyle, 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılacak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız” dedi.

Prysmian Kablo Endüstriyel Satışlar Direktörü Mert Erden
ise, fuarda sergileyecekleri yüksek performanslı Solar (PV) kabloların teknik yapısı hakkında şunları söyledi: “‘Dikkat’ Her Solar Kablo Aynı Değildir…’ girişimimiz kapsamında sektöre sunduğumuz Prysmian Performans Testi ile, kablolar konusundaki bilgi birikimimizi güneş enerjisi sektörüyle paylaşmaya devam ediyoruz. EN normlarına göre ürettiğimiz solar kablolarımızla, Almanya’nın test ve belgelendirme kuruluşu VDE’nin uygunluğu ile de sertifikalandırılan tek marka olarak emniyet, güven ve performans sağlamayı sürdürüyoruz.” dedi.

 

Bu haber 3027 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Sanko Enerji Grubu Mut Osman Nuri Yalman Anadolu Lisesine Robotik Kodlama Sınıfı Yaptırdı ... 29.11.2021
Shell & Turcas’da Üst Düzey Atama... 29.11.2021
Otokar, kara sistemlerindeki kabiliyetlerini Güney Amerika'da tanıtacak... 29.11.2021
PETRONAS, bir kez bile yağ değişimine ihtiyaç duymadan 11.927 km’lik PETRONAS Urania ROADSHOW'unu tamamladı... 29.11.2021
Ahlatcı Holding, Enerji Dağıtım Sektöründe Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü’nü kazandı... 29.11.2021
Cumhuriyet’in Yetiştirdiği İş İnsanları Hayallerindeki Türkiye’yi Anlattı TÜRKONFED 17’nci Yılında ATA’nın Huzuruna Çıktı... 29.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.