Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44
Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TOTAL RUBIA Roadshow 2019 başladı

Güncelleme :01.10.2019

Türkiye'de 29 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması alanlarında faaliyet gösteren Total Turkey Pazarlama, uzun yol sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği 'TOTAL RUBIA Roadshow 2019' etkinliklerine Çorlu'da tam gaz başladı.
 

2018 boyunca 21ilde, 26 noktada 6000’den fazla ağır vasıta sürücüsüyle buluşan TOTAL, bu yılda eylül-ekim ayları boyunca 19 ilde toplam 25 buluşma gerçekleştirecek.Etkinliklerde katılımcılara doğru yağ seçimi, yeni nesil dizel motorteknolojisi, çevreci emisyon sistemleri ve yakıt ekonomisi gibi konulardaeğitimler verilirken sağlık ve zindeliğin bir ölçütü olarak kabul edilen vücutkompozisyon ölçümü yapılacak ve uzun yolda güvenle yol almalarını sağlamak içinemniyetli sürüş simülatörü ile yol güvenliği farkındalığı yaratılacak. Ayrıcaetkinliklere katılacak sürücülere çeşitli hediyeler dağıtılacak.
 

Afrikalı Ali sürprizi


Etkinliklerde bu yıl uzun yol sürücülerinin severek dinlediği Kral FM'in ünlü sunucularından'Afrikalı Ali' lakaplı Ali Şentürk de Roadshow'un konuğu olacak. Afrikalı Ali,İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenecek etkinliklerde takipçileriyle biraraya gelecek ve etkinlik alanlarından canlı yayın yapacak. Ali, canlı yayınsırasında 10 şanslı dinleyicisine de TOTAL RUBIA ağır dizel motor yağı hediyeedecek.


TOTAL RUBIA uzun yol sürücülerinin yanında!


Pazarlama veTeknoloji Direktörü Fırat Dokur,
'TOTAL RUBIA Roadshow' etkinlikleri sayesindebugüne kadar on binlerce uzun yol sürücüsüyle buluşma imkanı yakaladıklarınıvurgularken, “Uzun yol sorumluluktur ve sorumluluk sürücünün kendinden başlar.Bu yıl yol güvenliğinin önemi konusunda farkındalık yaratmak için sürücülerinemniyetli sürüş simülatörü ile yolculukları esnasında hatalı davranışlarınınsürüş emniyetine olan etkisini keşfetmelerine yardımcı oluyoruz. Bununlaberaber sağlık ve zindeliğin bir ölçütü olarak kabul edilen vücut kompozisyonölçümü yaparak beden sağlıklarıyla ilgili bilinçlenmelerine katkıda bulunuyoruz”diye konuştu. Ağır dizel segmentinin ürün ve pazarlama anlamında önceliklialanları arasında yer aldığına dikkat çeken Dokur, şöyle devam etti: “TOTALRUBIA, bu yıl da önceki yıllar gibi uzun yol sürücülerinin yanında. Markamızaduyduğumuz güveni ağır vasıta sürücüleriyle paylaşmak için her sene sahayaçıkıyor ve il il dolaşıyoruz. TOTAL RUBIA markamızın yüksek kalite ve müşteritaleplerine kulak vererek güven sağlayan yaklaşımıyla yakın gelecekte uzun yolsürücülerinin en çok tercih ve tavsiye ettiği motor yağı markası olmasınıhedefliyoruz.”

 

Bu haber 598 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET’in yeni reklam ajansı Happy People Project oldu... 17.10.2019
Tırsan Ve Autamarocchı İş Birliği 100 Adetlik Dev Teslimatla Güçlendi ... 17.10.2019
Petrol Ofisi Sosyal Lig’e, bir ödül de MMA The Smarties’den... 17.10.2019
ENERJİSA ENERJİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ... 16.10.2019
SOCAR Türkiye İK Başkanı Sibel Uğur etkin 50 İK üst yöneticisi arasında yer aldı... 16.10.2019
Petrol Ofisi TÜMKAF 2019’da mühendis ve mühendis adayları ile buluştu…... 16.10.2019
Türkiye’nin en büyük lisanslı güneş enerjisi santrali Cıngıllı GES üretime başladı... 16.10.2019
Shell & Turcas enerjisini güneşten alan istasyon sayısını 3’e çıkardı... 16.10.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.