Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Opet Ultramarket Alışverişine ‘Yakıt Puan’ Hediye

Güncelleme :17.06.2020

 OPET, çekirdek kahveden, taze pastane ürünlerine, kişisel bakımdan oyuncağa kadar pek çok ürün çeşidi sunan yeni nesil market konsepti Ultramarket’ten alışveriş yapan müşterilerine yakıt puan hediye ediyor. Temmuz ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında Ultramarket’lerden seçili ürünlerin alışverişini yapan OPET müşterileri, alışverişlerinin yüzde 5’i oranında yakıt puan kazanıyor.

Akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri OPET, Ultramarket’lerden alışveriş yapan müşterilerine özel bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında Temmuz ayı sonuna kadar OPET’in yeni nesil market konsepti Ultramarket’lerden OPET Kart veya OPET Kart’a kayıtlı cep telefonu ile yapılacak Ultramarket alışverişlerine yakıt puan hediye ediliyor. OPET müşterileri, In Bakery by Divan, Dardanel, Lipton, TTEC, Rossmann, Koçtaş, Toyzzshop ve Automix ürünlerindeki alışverişlerinde yapılan alışverişin yüzde 5’i oranında yakıt puan kazanacak.

Sadece Ultramarketlerde yapılan In Bakery by Divan, Dardanel, Lipton, TTEC, Rossmann, Koçtaş, Toyzzshop ve Automix kategorilerindeki alışverişlerin dahil olduğu kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sırasında OPET Kart’ın kullanılması veya OPET Kart’a kayıtlı cep telefonu numarasının market görevlisine bildirilmesi gerekiyor. Kazanılan yakıt puanlar ise yıl sonuna kadar geçerli olacak. 

 

Bu haber 3238 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul En Zorlu Dayanıklılık Yarışlarından Transanatolia’da! ... 15.08.2020
Tuzla Belediyesi, kamunun ve İstanbul’un en büyük Güneş Enerjisi Santrali’ni kurdu... 15.08.2020
Aksa Enerji, 2020’nin ilk yarısında 291 milyon TL konsolide net kâr elde etti ... 15.08.2020
‘Enerjimiz eşit’ diyen Osmangazi EDAŞ WEPs’i imzaladı ... 15.08.2020
Anadolu Isuzu, Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Zirvesi'nden ödülle döndü... 15.08.2020
Mobil Delvac Hafif Ticari Araç Serisinin 10,5 Litrelik Yeni Ürünü Satışa Çıktı!... 15.08.2020

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.