Haber Ekonomi

Haberler > Ekipman Başlıkları

2020’de Afrika ve Suudi Arabistan’da Mepsan Rüzgarı Esti!

Güncelleme :28.11.2020

Geniş ürün yelpazemiz, yenilikçi bakış açımız ve çözüm odaklı çalışmalarımızla 2020 yılında Afrika ve Suudi Arabistan pazarına damgamızı vurduk. 

Afrika’daki birçok ülkeye akaryakıt dağıtım hizmeti veren TOTAL, istasyonlarında MEPSAN pompalarını tercih etti. Başta Kenya ve Fas olmak üzere 13 ülkeden gelen siparişlerin üretim ve sevklerini gerçekleştirdik. 

Yıl içinde Kenya’ya akaryakıt pompaları sevk edilirken, Fas pazarında yılın son çeyreği için istenen siparişlerin üretimini tamamladık. Bunun yanında Fas’ın önde gelen bir başka şirketi Green Oil de yıl boyunca tüm pompalarını MEPSAN’dan almayı tercih etti. Üretimleri tamamlanan pompaların sevkiyatı hala devam etmektedir.

Ürdün pazarında ise MEPSAN teknolojisiyle yenilenmeye ve büyümeye gidildi. Mevcut pompalara ek olarak otomasyon sistemli pompaların üretimini tamamladık, 200’ün üzerinde otomasyonlu pompanın ve istasyon otomasyonunun sevkini yılın son çeyreğinde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Ürdün pazarında kullanılan araç takip sistemlerimizin kullanım alanını genişletmeye devam ediyoruz. 

Batı Afrika’daki büyümemiz Senegal, Benin, Gana ve Togo ile sürüyor. Dört pazarın da önde gelen dağıtım şirketlerinin siparişlerinin üretimini tamamladık, kurulumlarına devam ediyoruz. Yılın sonu itibariyle süreçlerimizi tamamlamış olacağız.

Kıtanın önde gelen ülkelerinden Uganda’ya ise ürettiğimiz pompaları sevk etmeye devam ediyoruz.

Suudi Arabistan’ın en büyük akaryakıt dağıtım şirketi Aldrees firmasına dört yıldır verdiğimiz otomasyon hizmetlerinin yanı sıra, pompa tedariği anlaşması gereğince sevkiyatlar tamamlanmıştır. 350 adet pompamız ve 350 bin araçlık taglerimiz Suudi Arabistan’da hizmet veriyor. 

Türk mühendisliğinden aldığı güç ile yerli üretimin en önemli temsilcilerinden birisi olarak ülkemizi Dünya’nın her yerinde başarıyla temsil etmekten daima gurur ve mutluluk duyuyoruz.

MEPSAN, YUNANİSTAN’DA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Yunanistan pazarında gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerimize devam ediyor, liderliğimizi koruyoruz. 

ADBLUE pompalarımız Dünya genelinde birçok ülkede olduğu gibi Yunanistan pazarında da kullanılmaya devam ediyor. Türk mühendisliğine güvenimiz ve Türk üretiminden aldığımız güç ile ülkemizi her yerde başarıyla temsil etmekten gurur duyuyoruz. 

Egzoz emisyonunun en önemli yardımcısı olan AdBlue, kimyasal ayrıştırma esnasında azotoksikler, su buharına ve azot gazına dönüştürülerek egzozdan dışarı salınmasını sağlayarak hava kirliliğini minimum düzeye indirir. “Doğaya saygı” anlayışı ile hareket eden MEPSAN ailesi olarak temizliğe katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu haber 3206 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota için 2020 Karnesi Türkiye ve Avrupa’da Başarılı ... 24.01.2021
ABB, Muğla'daki 630 MW kapasiteli termik santral için yüksek verimlilik çözümleri sunacak ... 24.01.2021
Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı... 24.01.2021
Sektörde tercih değişmedi, Otokar 12’nci kez otobüs pazarının lideri oldu... 24.01.2021
Pandemi yılbaşı enerjisine yansıdı; Avrupa yakasında yüzde 14'lük düşüş... 24.01.2021
Ankara'nın hava kalitesi doğalgazın yaygınlaşmasıyla arttı ... 24.01.2021
Elektrikte kurulu gücümüz 96 bin megavata ulaştı... 24.01.2021
Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane, IATA Denetim Komitesi Başkanı oldu... 24.01.2021
Koç Holding CEO'su Levent Çakıroğlu'na B20'de önemli görev... 24.01.2021
Türkiye’de bu sene 51 milyar metreküp doğal gaz tüketimi bekleniyor... 24.01.2021

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.