Haber Ekonomi

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Akaryakıt Sektörünün En Beğenileni Yine; “Shell”

Güncelleme :02.07.2021

 Capital Dergisi’nin gerçekleştirdiği İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması”nda birçok sektörün en beğenilen şirketleri ödüle layık görülürken Shell & Turcas, Türkiye’nin “En Beğenilen Akaryakıt Şirketi” seçildi.

Capital Dergisi tarafından gerçekleşen ve bu yıl 20’ncisi düzenlenen “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması”nın ödül töreni online olarak gerçekleşti. Birçok sektörün en beğenilen şirketleri ödüle layık görülürken Shell & Turcas, Türkiye’nin “En Beğenilen Akaryakıt Şirketi” seçildi.

 Capital Dergisi, bu yıl 20’nci kez Türkiye’nin en beğenilen şirketlerini belirledi.

İş dünyasındaki en saygın, en güvenilir, en çok çalışılmak istenen şirketlerine verilen “En Beğenilen Şirketler” ödülleri 23 Haziran tarihinde online olarak gerçekleştirilen tören ile sahiplerini buldu. Shell & Turcas, Capital Dergisi tarafından bu yıl 20’ncisi düzenlenen ”En Beğenilen Şirketler” araştırmasında geçen yıl olduğu gibi yine “Akaryakıt Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Araştırmaya, 600’ün üzerinde şirketi temsilen 1470 üst düzey yönetici katıldı.

Araştırma, Türkiye ve sektörler için en beğenilen şirketleri belirlemenin dışında, en beğenilen şirket olmayı sağlayan performans kriterlerini de ölçerek ideal şirketlerin fark yaratan performans alanlarını ortaya koydu. Bu kapsamda 20 performans kriteri sorgulandı. Beğenilme kriterleri arasında “Şirketlerin çalışanına sunduğu sosyal imkanlar”, “güvenilir şirket olma”, “hizmet veya ürün kalitesi”, “yenilikçilik”, “müşteri memnuniyeti”, “kurumsal yönetim ilkelerine göre yönetilme”, “çalışan memnuniyeti” yer aldı.

Shell & Turcas CEO'su Emre Turanlı; “Her zaman olduğu gibi misafirlerimize üstün kalitede ürün ve hizmet sunmaya ve sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz.”

Turanlı ödülle ilgili olarak; “Birçok sektör için çok önemli bir sonucu ortaya çıkaran bu araştırmada “Akaryakıt Sektörünün En Beğenilen Şirketi” olarak seçilmemiz bizleri çok gururlandırdı. Bize bu gururu yaşatan tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve Shell & Turcas ailesine çok teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi misafirlerimize üstün kalitede ürün ve hizmet sunmaya ve sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sektörü her zaman ilkler ile buluşturan ve başarılı uygulamaları ile sektöre yön verdiklerini ifade eden Turanlı: “Shell & Turcas olarak 7 gün 24 saat istasyonlarımızda misafirlerimizle buluşuyoruz, onların görüşlerini dikkate alarak işimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. İstasyonlarımızdaki hizmetlerimizi ve ürünlerimizi misafirlerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştiriyoruz. Dünya genelinde 500 bin ön saha çalışanı ile her gün 30 milyon, Türkiye’de ise 15 bin ön saha çalışanı ile her gün 1 milyondan fazla misafire hizmet veriyoruz.” dedi.

Emre Turanlı: Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin Shell’in küresel çapta stratejik önem atfettiği ülkelerden biri olduğunu belirten Turanlı, şöyle konuştu: “Türkiye’deki yatırımlarımıza, sürdürülebilir büyüme hedefiyle kesintisiz devam ediyoruz. Shell olarak Türkiye’nin enerji ihtiyacını sürdürülebilir ve güvenli bir şekilde karşılamaya büyük önem veriyoruz. Türkiye’deki portföyümüzü sürekli gözden geçiriyoruz, fırsatları değerlendirmeye devam ediyoruz. Genç, dinamik nüfusu ve büyüyen ekonomisi ile Türkiye, Shell için öncelikli ülkeler arasında yer alıyor.”

Bu haber 1265 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
HT Solar’dan ÇEMAŞ’ın enerji dönüşümüne katkı... 16.09.2021
Enerya’dan 10 numara fırsat: Doğal gaz bağlantı bedeline 10 taksit... 16.09.2021
Goodyear’dan kışa ‘Ultra’ destek... 16.09.2021
Guterres'den küresel ısınmaya karşı 'sera gazı emisyonları acilen azaltılsın' uyarısı... 16.09.2021
Türkiye'de temiz enerji yatırımlarının büyüklüğü 66 milyar dolara ulaştı... 16.09.2021
ASİS Otomasyon 500 Bilişim Şirketi Listesinde Yapay Zeka Kategorisinde İlk 3. Sırada!... 16.09.2021
Enerji depolama teknolojilerinin önemi giderek artıyor... 16.09.2021
Avrupa gaz fiyatları arz endişeleri ve artan tüketim nedeniyle yükseliyor... 16.09.2021
ÜLKER Tora Adana Bölge Servisini Tanıyalım... 16.09.2021
Trans Adriyatik Boru Hattı (TAP), Azerbaycan'dan Avrupa'ya toplam 5 milyar metreküp doğal gaz teslim etti... 16.09.2021
Mercedes-Benz Türk, kamyon servis hizmetlerinde yeni avantajlar sunuyor... 16.09.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.