Haber Ekonomi

Haberler > Elektrik Başlıkları

Schneider Electric Enerji Dağıtımı Forumu Büyük İlgi Görüyor

Güncelleme :27.07.2021

Schneider Electric’in Elektrik Tasarım, Dağıtım ve Uygulama Çözümleri Forumu açıldığı günden bugüne toplam 12.000 ziyaretçi ağırlayarak büyük ilgi topladı

Forumda üyeler, sorunlarına çözüm bulabilmek için Schneider Electric’in teknik uzmanlarına doğrudan soru yöneltebiliyor ve konuyla ilgili deneyim sahibi meslektaşlarla fikir alışverişinde bulunabiliyorlar

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde lider konumda bulunan Schneider Electric Exchange’in Elektrik Tasarım, Dağıtım ve Uygulama Çözümleri Forumu Nisan 2021’de yayına girdi. Açıldığı günden bugüne kadar 12.000 ziyaretçi ağırlayan forum, Schneider Electric iş ortakları ve paydaşları için kısa zamanda önemli bir kaynak haline geldi.

 Elektrik Tasarım, Dağıtım ve Uygulama Çözümleri Forumu’nda üyeler, sorunlara çözüm bulabilmek için Schneider Electric’in teknik uzmanlarına doğrudan soru yöneltebiliyor ve konuyla ilgili deneyim sahibi meslektaşlarla fikir alışverişinde bulunabiliyorlar. Forumda oluşturulan konu başlıkları etiketleri sayesinde forum üyeleri, Schneider Electric çözümlerine yönelik bilgi ve deneyimleriyle ilgili paylaşım yapabiliyor ve diğer forum katılımcıları tarafından yapılan paylaşımlara yorumlarıyla katkı vererek, bilginin paylaşılarak çoğalmasını sağlıyorlar.

 Proje Tasarım ve Danışmanlık Ofisleri, Pano Üreticileri, Müteahhitler, Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV), Teknoloji Şirketleri, Son Kullanıcılar olmak üzere 55.000'den fazla uzman ile, benzersiz bir açık iş platformu olan Schneider Electric Exchange'de pano imalatı, devreye alma ve servis faaliyetleri için yüzlerce dijital araca bu forum ile ulaşabiliyor. Schneider Electric, elektrik tasarım, dağıtım ve uygulama çözümleriyle ilgili bilgi ve doküman paylaşımı yapmak, ürün ve çözümlerle ilgili sorulara yanıt verecek uzman ekibiyle destek vermek için başta Proje Tasarım ve Danışmanlık Ofisleri, Pano Üreticileri ve Müteahhitler olmak üzere, elektrik dağıtımı alanında faaliyet gösteren tüm paydaşları forumdaki içerikten faydalanmaya davet ediyor. Siz de tasarımlarınızı standartlara uygun hale getirebilmek ve güncel teknolojiyi diğer paydaşlarla konuşarak sektörde fark yaratabilmek için Schneider Electric’in forumuna katılabilirsiniz.

 

 

Bu haber 1047 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
HT Solar’dan ÇEMAŞ’ın enerji dönüşümüne katkı... 16.09.2021
Enerya’dan 10 numara fırsat: Doğal gaz bağlantı bedeline 10 taksit... 16.09.2021
Goodyear’dan kışa ‘Ultra’ destek... 16.09.2021
Guterres'den küresel ısınmaya karşı 'sera gazı emisyonları acilen azaltılsın' uyarısı... 16.09.2021
Türkiye'de temiz enerji yatırımlarının büyüklüğü 66 milyar dolara ulaştı... 16.09.2021
ASİS Otomasyon 500 Bilişim Şirketi Listesinde Yapay Zeka Kategorisinde İlk 3. Sırada!... 16.09.2021
Enerji depolama teknolojilerinin önemi giderek artıyor... 16.09.2021
Avrupa gaz fiyatları arz endişeleri ve artan tüketim nedeniyle yükseliyor... 16.09.2021
ÜLKER Tora Adana Bölge Servisini Tanıyalım... 16.09.2021
Trans Adriyatik Boru Hattı (TAP), Azerbaycan'dan Avrupa'ya toplam 5 milyar metreküp doğal gaz teslim etti... 16.09.2021
Mercedes-Benz Türk, kamyon servis hizmetlerinde yeni avantajlar sunuyor... 16.09.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.