Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Mercedes-Benz Mengerler Egemer’den Yeni Showroom

Güncelleme :19.08.2021

Mercedes-Benz Mengerler Egemer, Gaziemir’de MAR 2020 konseptiyle yeni bir showroom açtı.

İzmir’deki ilk Mercedes-Benz Yetkili Satış ve Servis Bayi olarak 1968 yılında hizmet vermeye başlayan Mengerler Egemer, Mercedes-Benz dünyasında MAR 2020 adıyla ortaya çıkan konsepte uygun şekilde tasarlanan yeni showroom’unu Gaziemir’de hizmete açtı. 

Holding bünyesinde son yıllarda yapılan en büyük showroom yatırımı olan Mercedes-Benz Mengerler Egemer Gaziemir, Türkiye’de bu konseptte tasarlanan ve inşa edilen, satış ve servis hizmetlerini birlikte sunan sayılı showroom’lardan biri olma özelliğini taşıyor. Yeni showroom sadece binek araçlara ayrılırken, yine Gaziemir’de yer alan eski showroom ise aynı yerinde ticari araçlarla ilgili satış ve servis hizmetlerine devam ediyor. 

Mercedes-Benz MAR 2020 konsepti şimdi İzmir’de

Mercedes-Benz Mengerler Egemer, otomobil, hafif ticari araç ile 2. el satış ve servis hizmeti verdiği Gaziemir showroom’unda Mercedes-Benz markasının yeni konsepti doğrultusunda, misafirlerine satış ve servis süreçlerinde üst düzey bir dijital deneyim yaşatıyor. Kişiye özel otomobil tasarlanması aşamasında kullanılan teknoloji sayesinde Mercedes-Benz müşterileri bu dijital deneyime ortak oluyor.

Mercedes Bayi Genel Müdürlerinin davetli olduğu MAR 2020 konseptinin tanıtıldığı etkinlikte, Atatürk hakkında yazdığı kitaplar ve Atatürk fotoğrafları koleksiyonuyla tanınan yazar ve iş adamı Hanri Benazus da koleksiyonunun bir bölümü ile onur konuğu olarak açılışta yer aldı. 

Mengerler Egemer CRM ve Pazarlama Sorumlusu Reyhan Beypazar; “Yatırımımız; Holding bünyesinde son yıllarda yapılan en büyük showroom yatırımlarından biri. Konseptimiz, Mercedes-Benz dünyasında MAR 2020 adıyla ortaya çıktı. Türkiye’de bu konsept ile tasarlanan ve inşa edilen, satış ve servis hizmetlerini birlikte sunan sayılı showroom’lardan biri olduk diyebiliriz. MAR 2020 konsepti; dijitalleşme ve teknolojik gelişmeler neticesinde yeni nesil Mercedes-Benz otomotiv ürünlerinde hem tasarım hem de teknoloji bakımından kendini gösteriyor. Dünyada değişen eğilimlerde müşteri ile temas etme, ihtiyaçların karşılanması, online takip, kişiye özel satış ve servis hizmetlerinin birlikte sunulmasına yönelik önemli bir dijital altyapı yatırımı yaptık. Yeni yerimiz ile MAR 2020 konseptinin imkânlarını tüm müşterilerimize sunabileceğimiz bir ortam sağlıyoruz.” dedi.

Mercedes-Benz markasının yeni konsepti doğrultusunda satış ve servis süreçlerinde dijital deneyimleri üst düzeyde yaşattıklarına vurgu yapan Beypazar sözlerine şöyle devam etti: “Sahip olduğumuz dijital deneyim imkanları ile müşterilerimizi kendilerine özel, beğeni ve istekleri doğrultusunda tasarlayabilecekleri otomobillerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Servis hizmetlerinde alınan online randevular sayesinde çok daha ekonomik çözümler sunuyoruz. Bununla birlikte alınan randevularda müşterilerimizi araçsız bırakmamak adına mobil araç ve vale hizmetlerimizi de sunuyoruz. Kısa bir süre içinde faaliyete geçireceğimiz ‘Mengerler Cep Uygulaması’ ile tüm servis hizmetlerimizde 7/24 online ve ulaşılabilir olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bu haber 1168 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Atık Yönetiminin Önemi... 27.10.2021
Tırsan, NUFAM 2021 Fuarında Avrupa’nın en rekabetçi inşaat ürün gamını sergiledi... 27.10.2021
Orman Genel Müdürlüğü, filosunu 5 adet Volvo FMX 6x6 kamyonlarla güçlendirdi... 27.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 27.10.2021
Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi başlıyor... 27.10.2021
Eurasia Rail, Yüzlerce Katılımcıyı Binlerce Sektör Profesyoneli ile Buluşturmaya Hazırlanıyor... 27.10.2021
UTİKAD İzmir’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi... 27.10.2021
Total Turkey Pazarlama, yeni nesil gres ürün grubu Ceran’ı İskenderun’da tanıttı... 27.10.2021
Cezayir LNG gemisi 29 Ekim'de Türkiye'ye geliyor... 27.10.2021
Mercedes-Benz Türk’te yeni atamalar yapıldı... 27.10.2021
OPET ile Dağ Bisikletleri Şehre İniyor... 27.10.2021
Enerji ithalatı faturası eylülde yüzde 65,7 arttı... 27.10.2021
bp Türkiye’nin Gelişim, Seninle projesinde ikinci dönem başvuruları ve eğitimleri başlıyor... 27.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.