Haber Ekonomi

Haberler > Lojistik Başlıkları

UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Güncelleme :02.12.2021

 Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, üye buluşmalarının ikincisini Mersin’de gerçekleştirdi. UTİKAD Heyeti, 30 Kasım 2021 Salı günü Mersin HiltonSA’da üyeleriyle bir araya geldi.

Buluşmaya UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy, UTİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Özkal, Cihan Yusufi, Mehmet Özal, Serdar Ayırtman, Bölgeler Koordinatörü Bilgehan Engin, UTİKAD Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Murat Gümüşlüol, Akdeniz Bölgesi Çalışma Grubu Başkanı Osman Bakaç, UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler, UTİKAD Üye İlişkileri Uzmanı Melis Köker, UTİKAD Kurumsal İletişim Uzmanı Melis Güven ve UTİKAD Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu Uğur Erim katılım sağladı.

Sabah kahvaltısı ile başlayan etkinliğin açılış konuşmasını UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy gerçekleştirdi. Ulusoy’un ardından kürsüde yerini alan UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler, UTİKAD'ın son dönemdeki ve gelecekteki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yapılan sunumun ardından üyelerin dile getirdiği sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüşüldü. Çekilen aile fotoğrafının ardından buluşma sonlandırıldı.

UTİKAD Heyeti 30 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşen üye buluşmasının ardından Orta Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Ceylan Er’i ve Mersin Liman Başkanı Murat Harun Baştürk’ü makamlarında ziyaret etti. Görüşmelerde lojistik ve taşımacılık sektörünün gündem konuları üzerine bilgiler verildi.

1 Aralık 2021 tarihinde de ziyaretlere devam eden UTİKAD Heyeti ilk olarak Mersin Valisi Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette UTİKAD’ın faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Vali Su’nun ardından Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu ziyaret edilerek denizyolu taşımacılığının güncel durumu üzerine değerlendirmeler yapıldı. UTİKAD Heyeti son ziyaretini ise Mersin Uluslararası Limanı’na gerçekleştirdi. Genel Müdür Johan Van Dale ve Ticaret Grup Müdürü Kerem Kavrar ile görüşen UTİKAD Heyeti, Mersin Uluslararası Limanı bünyesinde sürdürülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

UTİKAD Heyeti önümüzdeki dönemde farklı illerimizde üyeler ile buluşmalarını sürdürecek.

Bu haber 1712 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
İran Enerji Haber Ajansı Shana: İran’dan Türkiye’ye gaz akışı yeniden başladı... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.