Haber Ekonomi

Haberler > LPG Başlıkları

Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında

Güncelleme :03.12.2021

 Türkiye LPG pazarının uzman markası Milangaz, genç, dinamik ve tüketiciye daha yakın bir marka olma yolunda logosunu yeniledi. “Milangaz yanında, her şey yolunda” mottosu ve yeni logosuyla tüketici beklentilerine cevap veren firma, çevreci ve yenilikçi çalışmalara imza atacak.

OYAK Grubu Enerji Şirketlerinden Milangaz, yenilenen yüzü, tüketici odaklı bakışı ve sektördeki en güvenilir marka olma misyonuyla kurumsal kimliğini yeniliyor. Yeni logo ve kimlik, tüketicilerin ve bayilerin beklentilerini gösteren anket sonuçlarına göre belirlendi. Marka kimliğine uygun yeni bir söylem de belirleyen firma; “Milangaz yanında, her şey yolunda” mottosuyla tüketicisinin beklentileri ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürün ve projeler üretmeye devam ediyor. 

Yeni logo Milangaz’ın dinamik enerjisini, güveni ve çevreci yönünü yansıtıyor

Yeni kurumsal kimliği ile tüketicileriyle buluşan Milangaz, yeni logosuyla daha genç, dinamik ve tüketici odaklı yapısını ön plana çıkarıyor. Mavi renk, Milangaz’ın enerjisini ve güveni temsil ederken, yeşil renk markanın çevreci ve yenilikçi yönünü yansıtıyor. Yeni logonun yazı fontu da markaya özel tasarlanmış olup, modern çizgisi ve yazım şekli ile markanın dinamizmine vurgu yapıyor. 

Geniş dağıtım ağı ve kusursuz hizmet

Kaliteden ödün vermeyen, tüketici odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir marka olan Milangaz, hizmet yapısını güçlendirerek, teknolojik altyapısına ve insan kaynaklarına sürekli yatırım yapmaya devam ediyor. Milangaz, operasyonel verimliliğini artırma hedefiyle optimize ettiği güçlü tesis altyapısı, bayi ve çalışana verdiği önem ile sektörde farklılaşırken, LPG ticareti alanında da sektörün lider oyuncularından biri olmayı hedefliyor.  

Bugün Türkiye’nin 81 ilinde 950’yi aşkın ilçesinde kesintisiz bütün segmentlerde LPG hizmeti veren Milangaz, farklı noktalarda kurulu 18 tüp dolum tesisi ve 5 deniz terminali ile Milangaz kalitesini tüketiciye ulaştırmaya devam ediyor. Milangaz, 1.000’i aşkın tüpgaz bayi ve perakende satış noktası, 500’ün üzerinde otogaz bayisi ile hizmet verirken, Türkiye genelinde konutlara, sanayi ve ticari işletmelere dökmegaz hizmeti sunmayı sürdürüyor. Rekabet stratejisini tüketici memnuniyeti üzerine kuran; daima kaliteli, çevreci ve yenilikçi ürünle, hızlı ve güvenilir hizmet vermeye odaklanan Milangaz, Türkiye geneline yayılan tüp dolum tesisleri, bayi ağı ve şirket tarafından işletilen perakende satış noktalarında yeni logosu altında tüketicilerle buluşmaya devam edecek. 

Bu haber 1150 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
İran Enerji Haber Ajansı Shana: İran’dan Türkiye’ye gaz akışı yeniden başladı... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.