Haber Ekonomi

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Otokar’dan Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne 5 Adet KENT LF Teslimatı

Güncelleme :05.12.2021

 Türkiye’nin lider otobüs üreticisi Otokar, halk otobüsü alanında iddiasını sürdürüyor. Kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlayıp ürettiği Kent LF otobüsü ile sektörde fark yaratan Otokar, yeni teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi. Basamaksız alçak girişi, geniş iç hacmi, düşük işletme giderleri ve dayanıklılığı ile eşsiz bir konfor sunan 5 adet Kent LF, düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, şehir içi otobüs alanında teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Toplu taşımacılıkta kullanıcı beklentilerine göre üretim gerçekleştirerek araçlarında konfor, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, son teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi. 

Yeni otobüslerin satışı, Otokar Bayii Atalay Otomotiv tarafından gerçekleştirilirken, Türkiye'nin yanı sıra pek çok ülkede milyonlarca yolcuyu üst düzey konforla taşıyan Otokar Kent LF'lerin teslimat töreni S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi garajında gerçekleşti. Törene, Mavi Marmara A.Ş. Yönetiminden Tarık Demir, Hakan Çetin, Rahmi İşcen, Tekin Recepoğlu, Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Bülent Akbaş, Atalay Otomotiv Satış Müdürü Emre Atalay, Otokar Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, araç sahipleri Mehmet Cahit Kuş, Çağlar Aygören, Memduh Hüner ve Seğit Feyzi Eroğlu katıldı. Törende Mehmet Cahit Kuş, teknik özellikleri, donanımı, satış sonrası hizmetleri, düşük yedek parça ve işletme maliyetleriyle tüm beklentilerini karşılaması sebebiyle Otokar’ın Kent LF otobüslerini tercih ettiklerini belirtti.

TOPLU ULAŞIMIN GÖZDESİ: KENT LF

İç ve dış modern görüntüsü, çevreci motoru, üstün yol tutuşunun yanı sıra ekonomik olmasıyla da ön plana çıkan Kent LF, düşük işletme giderleriyle de kullanıcısına her daim maliyet etkin çözümler üretmesini sağlıyor. Güçlü kliması ile her mevsim ferah yolculuk vadeden araç, ABS, ASR, disk frenler ve kapılarda sıkışmayı önleyici sistemiyle maksimum güvenlik sunuyor. Basamaksız girişi ve tam alçak tabanı, engelli yolcuların erişimine sağladığı kolaylık ve geniş iç hacmi ile yolculara modern ve eşsiz bir konfor sunan Otokar Kent LF, sahip olduğu özelliklerle Türkiye’de ve yurt dışında şehir içi toplu taşımacılıkta büyük beğeni topluyor.

Bu haber 1131 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Doğalgaz Depolama Tesisleri Bu Günler İçin Var... 21.01.2022
Zorlu Elektrik Perakende Satış Şirketi’nden Plastik Kapak Toplama Kampanyasına destek... 21.01.2022
BOTAŞ’tan sanayi tarifesine ay ortasında gizli zam... 21.01.2022
İran Enerji Haber Ajansı Shana: İran’dan Türkiye’ye gaz akışı yeniden başladı... 21.01.2022
Kimya Sektöründe Ar-Ge’yi Güçlendirecek İş Birliği Protokolü İmzalandı... 21.01.2022
"Yılın En İtibarlıları" ödüllerine kavuştu... 21.01.2022
Schneider Electric ve BP düşük karbonlu enerji çözümleri konusunda iş birliği yapıyor... 21.01.2022
Almanya doğal gaz stoklarını artırmayı hedefliyor... 21.01.2022
Fransız Enerji Şirketi "TotalEnergies" Myanmar'dan çekiliyor... 21.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.